KURUMSAL
2013 yılında kurulan HF Haytek Makina sektöründe 30 yılı aşan tecrübesiyle sahip olduğu bilgi birikimiyle siz değerli müşterilerimizin sorunlarına anahtar teslim çözümler üretmenin heyecanını duymaktadır. Kurulduğu günden itibaren Plastik Sektörüne yönelik makine ve makine ekipmanları tasarımı ve üretimi yapan firmamızın amacı; Siz değerli müşterilerimize anahtar teslim çözümler sunarken firmamızı da hedeflerine ulaşacak doğrultuda büyüterek ilerlemektir. Bu bağlamda müşterilerimizle ileriye dönük ve kalıcı ticari dostluklar kurmak firmamızın ticari ahlakının vazgeçilmez bir unsuru olmuştur.

Küçük ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede plastik sektöründe tanınmış ve bu süreçte müşterileriyle ileriye dönük ticari dostluklar kurmuştur.Sektör farklılıklarını ve piyasa koşullarını göz önünde bulundurmaksızın üretici firmaların sorunlarına
doğru çözümler isteklerine uygun cevaplar sunduk.

Bunları yaparken Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan HF Haytek Makina, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Saygılarımızla...

OSB. 12. Cd. No:74 Melikgazi / KAYSERİ | Telefon : 0352 311 39 35 GSM : 0554 323 74 42
Web tasarım MobilApp3